.

.

Wakefield-Vette ДА-268 ТОПЛИНА МИЈАЛНИК ANODZD РОЛНА (Пакување од 250)

Wakefield-Vette ДА-268 ТОПЛИНА МИЈАЛНИК ANODZD РОЛНА (Пакување од 250)

мислење на клиентот:

DEN 686.40
Достапност
Во достапна форма

Mfr : - Wakefield-Vette.Серија : - 219. Пакет : - Лента & Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Ролна.Дел Статус : - Активен.Тип : - Врвот На Планината.Wakefield-Vette ДА-268 ТОПЛИНА МИЈАЛНИК ANODZD REELProduct Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Sinks Mfr : - Wakefield-Vette Series : - 219 Package : - Лента & Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Reel Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - ДА-268 (D3 Pak)Прилог Метод : - Solderable Feet Shape : - Правоаголни, Fins Length : - 0.500" (12.70 mm)Ширина : - 1.580" (40.13 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.460" (11.68 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - 7.0 W @ 35 CThermal Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 4.00 C/W @ 700 LFMThermal Отпор @ Природен : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Црна Anodized Base Производ Број : - 219-268250 : - $2.04420500 : - $1.976041,250 : - $1.771631 : - $2.5600010 : - $2.4960025 : - $2.4288050 : - $2.29380100 : - $2.158901 : - $2.5900010 : - $2.5210025 : - $2.4532050 : - $2.31680100 : - $2.18050 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable REACH Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите