.

.

APPHOME [Надградба] Количка за Headphone Стојат Закачалка Носителот Алуминиум Слушалки Soundbar Стојат Менгеме Кука Под Биро Простор Спаси Планината Пати Нагоре Не е во Употре

APPHOME [Надградба] Количка за Headphone Стојат Закачалка Носителот Алуминиум Слушалки Soundbar Стојат Менгеме

мислење на клиентот:

DEN 330.96
Достапност
Во достапна форма

Под Биро Слушалки Закачалка - Стеги за да масите до 50mm, дебела и како тесен како 5mm за во близина на универзална одговара на повеќето клупи.Да зачувате Простор Количка за Headphone Носителот - Склоплива рака дизајн max зачувате простор и, Тоа може да биде lain рамно на ѕид кога тоа не е во употреба, виткање или проширување на својата погодност.Лесно да се Отстрани & Прикачиш - Завртка менгеме е лесно да се отстрани и да прикачиш!Без лепак, без неред, мека гума влошки се наоѓа на двете менгеме завршува ја штити вашата работна маса или маса од оштетување.Мулти-Цел Слушалки Носителот - Лесно да се инсталира на масите, кабинети, стаклените површини, монитори, десктоп кули, shelfs итн.Совршен за сите видови на слушалки и, исто така, одлично за бесење игра контролори, кабли и други gadgets,.Користи две полици како soundbar носители од ТВ застане не се соба за soundbar.Звукот бар ширина помала од 2.1 инчен, тежина 5 кг и две полици поддршка совршено добро!.Издржливи & Стилски : Направен од висок квалитет на алуминиум, издржлив и силен, може да држи pc игри слушалки без свиткување или кршење, што го прави силен слушалки Кука.Модерен и елегантен изглед.Лесен и здрав.За употреба под клупи, маси и полици.Еден Приклучок За Слушалки Поддршка.Материјал : Алуминиум.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите