.

.

10 Парчиња Еднорог Headbands за Деца Вратоврска Боја Еластична Headbands Прилагодливи Не се Лизга Виножито Девојки Headband Симпатична Стилски Еластична Главата Бендови Водат ?

10 Парчиња Еднорог Headbands за Деца Вратоврска Боја Еластична Headbands Прилагодливи Не се Лизга Виножито Девојки

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : ќе добиете 10 парчиња различни стилови на еластична главата бендови, главно, вклучувајќи еднорог и вратоврска боја на виножито стил, со светкава бои, доволно за да се задоволат вашата секојдневна употреба, а исто така може да бидат заменети со разни стилови на облека за да се зголеми вашиот шарм.Сигурен материјал : нашата симпатична еластична hairbands се направени на текстура grosgrain лента со holographic еднорог и вратоврска боја на виножито отпечатоци, стилски и шик; задниот дел од косата бенд е удобно не се лизга сомот обвивка, цврсто пораби на лентата, удобни за носење и можат да се применат за долго време.Прилагодливи и еластична : секој еднорог и вратоврска боја, мека headband има флексибилен црна еластична бенд, може да се прилагоди според главата големина, прилагодување опсег е од 17 инчи до 20 инчи, погоден за повеќето луѓе, особено за децата и тинејџерите.Широк спектар на апликации : не се лизга шарени hairband може да се применат за различни прилики, како што се свадби, роденден партии, училиште, спорт, секојдневно носење, итн.; Можете исто така да го користите кога миење на лицето и правење на копии, многу погодно.Слатки подароци : овие прилагодливи hairbands може да се примени и да се направи прекрасна партија на подароци и еднорог партија украси, и исто така, може да се даде на пријатели и малку девојки на родендени, Божиќ и Нова Година како убаво подароци.Поправи вашиот коса : Кога ќе бидете во училиште или во теретана или се дружи со пријателите, овие мека и симпатична headbands може да направи вашата коса се тркалаат назад, исправање на вашата коса добро и прави да изгледа привлечен и енергичен.Убаво материјал за вас : Нашите не се лизга водат hairbands се направени на стилски текстура grosgrain лента, сигурен во квалитетот, меки и удобни за носење, не е лесно да се скрши, ќе можат да ги користат со доверба.Карактеристики : Материјал : текстура grosgrain лента Боја : како што е прикажано на сликата Големина : 18.9 x 0.98 инчи Пакетот вклучува : 10 x Прилагодливи еластична не се лизга headbands Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите