.

.

Обична Боја Јога Спортски Headbands за Жените & Мажи, Мека Не се Лизга Еластична Водат Спортски Тренинг Headband Sweatband за Водење на Спортски Јога Фитнес Велосипедизам Фудбал

Обична Боја Јога Спортски Headbands за Жените & Мажи, Мека Не се Лизга Еластична Водат Спортски Тренинг Headband

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

❤ РАЗНОВРСНА КОРИСТЕТЕ & ПЕРАТ ВО УПОТРЕБА : Овие супер абсорбента пот главата бендови се идеален избор за трчање, пешачење, планинарење, маратони, јога и било каков вид на аеробик класа како спин, хоризонтална климатизација, и Крстот се Вклопуваат.Тие се одлични за вообичаените активности како градинарство, на патување, на шопинг, па дури и носи на работа или во училиште. ❤ СТИЛСКИ СО ЛЕСНО НЕГА : Овие компресија headbands доаѓаат во различни стилски бои за мажите и жените.Можете лесно може да натпревар раководител бенд на вашата омилена облека и да изгледа прекрасно.Нејзините лесно машинско и рачно. ❤ УДОБНОСТ ОДГОВАРА & КУЛ ЧУВСТВУВААТ : монтажа на овие пот headbands е удобно се направени од мека растеглив материјал, без да бидат премногу тесни или да се загуби.Ткаенината е дише за да ви обезбеди еден кулер се чувствуваат поради испарување на потта од вашиот челото. ❤ Ја ЗГОЛЕМУВА ВАШАТА САМОДОВЕРБА И ПЕРФОРМАНСИ : Дали сте знаеле може да се каже збогум на лизгава, ниско ниво на влага wicking headbands?Нашиот производ не само што има thermoregulation својства, но исто така е не-лизгава и висок пот-абсорбента, кој прави да се грижи слободен при извршување и ја зголемува вашата самодоверба.Вашата енергија ќе врв, кога ви треба најмногу.Дозволете ни да се грижи за вашата удобност додека вежбате. ❤ СТИЛСКИ & FASHION : Овие атлетски headbands за жените дојде во 10 стилски бои, лесно може да се избере една за да ви одговара на расположението или натпревар на headband се на вашата омилена облека и да се создаде свој stlye!Овие тренингот headbands не само за спортски активности, но исто така може да го користите во секојдневниот живот.Производ Descriptions100% Бренд New Fashion Жените Спорт Еластична Headband Color натпревар вашата облека и personality One големина одговара на сите, повеќе бои да се избере from Perfect за било sport Package содржина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите