.

.

4 Пакет Кристал Headband со Заби Чешел за Жени, Девојки Шарени , ECANGO Bling Bling Пластични Коса Бенд Обрачот со Двојно Редови Кристал Hairbands Не се Лизга 4 Шема

4 Пакет Кристал Headband со Заби Чешел за Жени, Девојки Шарени , ECANGO Bling Bling Пластични Коса Бенд Обрачот

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

【4 Модели и Форми】 Цвеќиња, лакови, лак врски и камења 4 различни модели; мешавина боја, виолетова , бела и шампањ 4 видови на сјајни бои, има 4 различни заби чешел headbands во еден пакет. 【Издржлив Материјал】 На headband е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР пластика со дебелина од 2mm и 2 реда со кристално декорација супер цврстина, наместо на оние хард пластика кои ќе се скрши по зацврстување.Решително одбивање кршливи материјали!. 【Сјајна Rhinestones】 вештачки rhinestones направени од смола имитира вистински дијамант сечење технологија, Мулти-агол геометриски полиран површината само за емитира повеќе светлина.Без разлика дали тоа се гледа под лупа или да се гледа од далечина, тоа не ќе го изгуби својот сјај. 【Строга Селекција и Инспекција】 Секој headband ќе бидат внимателно прегледани од страна на нас, пред пратката.Повтори виткање и се протега се користи за тестирање на цврстина на headband; прсти бришење на површина на дијамант тешко да се провери цврстина на дијамант.Најдобро е најстариот внимателен!. 【Широка Примена】 Ние препорачуваме користење на овој headband над 10 години, големината е прилагодлив, благодарение на напорната и цврстина на материјалот.Тоа е погоден за сите видови на права коса и кадрава коса не се лизга.Забот чешел може да се одржи на косата цврсто и да се одржи сјајна сите денот долго. 4 Пакет Кристал Headband со Заби Чешел за Жени, Девојки Шарени , ECANGO Bling Bling Пластични Коса Бенд Обрачот со Двојно Редови Кристал Hairbands Не се Лизга 4 Pattern SPECIFICATIONSQuantity : 4 пакет Материјал : смола + PC пластични Боја : бела, виолетова, шампањ и multicolor Шема : цвеќиња, лакови, лак врски и камења FEATURE①The пластични материјали со висока цврстина може да биде свиткан и се протегала по волја и не е лесно да се скрши.Кажете збогум на кршливи и лесно скршени ѓубре пластични! ②Diamond-како сечење технологија : 360-степен omni-насочен сечење површина, повеќе површини рефлектираат повеќе блескава светлина.Можете да го ставите на бела хартија и се види на светлината се рефлектира на хартија. ③Strong лепак прави дијамант не е лесно да се падне, како и високо-квалитетни лепак може да се задржи искра за долго време.СТРОГИ INSPECTIONBefore секој headband е испратена, ние строго ќе го проверат квалитетот со цел да се намали брзината на купувачите добиваат лоши производи : ①Test жилавост на headband од повтори виткање и се протега; ②Check дали дијамант недостасува на површината; ③Use прсти за бришење на површина на дијамант напорно за да се осигура дека дијамант не падне лесно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите