.

.

Cormatic Хартиена Крпа тека GP ПРО (Грузија-Пацифик), Бела, 2930P, 700 Линеарни Нозе На Ролна, 6 Ролни По Случај

Cormatic Хартиена Крпа тека GP ПРО (Грузија-Пацифик), Бела, 2930P, 700 Линеарни Нозе На Ролна, 6 Ролни По Случај

мислење на клиентот:

DEN 1574.40
Достапност
Во достапна форма

Висок капацитет тек помага да се испорача континуирана услуга и минимално одржување.Испорачува мекост, брз absorbency, издржливост и дебелина патрони го цениме.Врежана да нудат сигурен перформанси.Земја на потекло : Кина.Како дел од нашиот висок капацитет cormatic се тркалаат пешкир фармацевт систем решение, овие бели преку-врежана еден-ply се тркалаат крпи се дизајнирани за да се намали одржување време, се минимизираат испади и да се намали отпадот, што ги прави идеални за голем сообраќај области, канцелариски згради, здравствена заштита и foodservice објекти.Секој се тркалаат содржи над 900 крпи совршено дизајниран за целосно задоволство на клиентите. (Не-слот ролни).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите