.

.

Каскади ПРО Tuff-Работа Двојно Recrepe Стакло CSDW430 8/pk

Каскади ПРО Tuff-Работа Двојно Recrepe Стакло CSDW430 8/pk

мислење на клиентот:

DEN 1500.96
Достапност
Во достапна форма

Сите намена дизајн се справи со широк спектар на рутински задачи.Абсорбента изградба обезбедува одлични бришејќи квалитети.Преносни кутија укина индивидуални бришачите за да се спречи прекумерна употреба.Совршен за автомобилската одржување, janitorial задачи и повеќе.Медиум interfold стакло функција на сите намена дизајн со одлични бришејќи квалитети да се справи со голем број на рутински задачи.Преносни кутија обезбедува еден-на-на-време на пристап за да се брише за да се справат со прекумерна употреба и управување со отпад.Бришачите се совршени за автомобилската одржување, janitorial задачи и производствени средини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите