.

.

Мачка се Подигнат Поводник Поставите Избега Доказ за Надворешна Прошетка Прилагодливи Мека Темперамент за Мали Мачки Кучиња со Мачка & Куче Ѕвона Лесна Контрола

Мачка се Подигнат Поводник Поставите Избега Доказ за Надворешна Прошетка Прилагодливи Мека Темперамент за Мали

мислење на клиентот:

DEN 523.20
Достапност
Во достапна форма

【ВНИМАНИЕ】Големина : Вратот дебелина 7.8 во градите дебелина 11 во.Поводник : 45-47 во.Ве молиме МЕРКА на вашето домашно милениче и се однесуваат на нашиот големината на табелата за најдобро одговара пред да нарачате. 【ИЗБЕГА ДОКАЗ】Здрав Лепенка и тешки метали Д-прстен појасот додатоци, оваа вест се подигнат е најдобар избор, не комплекс декорација, само за осигурување на безбедноста. 【ПРИЛАГОДЛИВИ и БЕЗ ПРИТИСОК】 Тоа не само што може да се заштитат вашиот почитувани мала мачка или куче цврсто и сигурно, но исто така не донесе многу притисок и товар за вашето дете, доволно удобност овозможувајќи им да игра послободно и жив. 【ДИШЕ домашно МИЛЕНИЧЕ се ПОДИГНАТ】Направени со мека дише воздух мрежа, оваа лесни домашни миленичиња се подигнат е погодна за секојдневно одење, џогирање, обука, и било отворено recreations година сите околу. 【СОВРШЕН ПОДАРОЦИ】Лесно да се стави на и полетување ,без проблеми, единствена прилагодливи појас дизајн, слободно да ја прилагодите големина, совршен подарок за вашите четириножни пријатели за денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл.Ercheng како млад милениче бренд, ние сме посветени на обезбедување на високо-квалитетни производи низ целиот свет за сите клиенти кои сакаат миленичиња, нашата мисија е да ги споделите со сите домашни миленици, сопствениците на домашни миленици уживаат во секој втор едни со други!Кога прв воведување на тоа, направи вашето бебе среќни да го носат со давање пофалби и третира.А потоа да носат низ дома за некое време да ги споделите со неа/него се запознаат со ново искуство на носење на искористување.Оваа мачка подигнат е погодна за секојдневно одење, џогирање, обука, и било отворено recreations!Ние искрено се надевам дека вашиот прекрасна дете уживаат во секој втор отворено.Да си ОДАТ ИСТРАЖУВААТ -Со ERCHENG мачка куче темперамент, нашето истражување со крзно пријател може да биде целосна радост!Љубовта е Четири Нозе Збор : ја подигнат е специјално изграден за да се дистрибуираат притисок рамномерно и безбедно околу вашите кучиња' градите наместо чувствителни вратот, на тој начин спречувајќи гушење.На смислено дизајниран конструкција не би бришење на вашата мачка кучето е чувствителна кожа.Големина : Вратот дебелина 7.8 во градите girth11 во.Поводник : 45-59in.Ве молиме имајте во предвид големината на производот се мерени рачно кога е поставен хоризонтално, и таму може да биде грешка на 1~3cm.Пакет : 1*Вест Подигнат + 1*Полиестер Поводник+ 1 Кат & Куче Ѕвона.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите