.

.

РК Милениче Производи 1/2 Писе Мачка се Подигнат

РК Милениче Производи 1/2 Писе Мачка се Подигнат

мислење на клиентот:

DEN 343.68
Достапност
Во достапна форма

Кити Подигнат е безбеден начин за вашата мачка да уживаат во место, звуци и мириси на отворено.Целосно прилагодливи тоа е лесно да се стави на и удобен за носење.Направени од мека квалитет 1/2 инчи webbing и лесни пластични хардвер.Пар подигнат со РК Миленици Kitty Поводник, и двете се достапни во различни дезени.Големина на мал прилагодува да одговара на вратот големина од 8 до 10.5-инчен и дебелина од 9 до 14-инчен.За мачки во движење!На РК Милениче Производи Kitty Подигнат им овозможува на вашата мачка да безбедно да уживате во место, звуци и мириси на отворено.Целосно прилагодливи подигнат е забавно да се носат и има две токи на вратот и дебелина што го прави лесно да се стави на и полетување.Направени од мека квалитет 1/2 инчи webbing и лесни пластични хардвер, што е машина перат.Пар Кити Подигнат со РК Милениче Производи Kitty Поводник и вие сте подготвени за големиот на отворено.Достапни во различни забава РК Пет модели и големини мали, големи и буци.Големина на мал прилагодува да одговара на вратот големина од 8 до 10.5-инчен и дебелина од 9 до 14-инчен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите