.

.

Zunea Мало Куче Темперамент и Поводник Поставите Не се Повлече Рефлексивни Кутре Мачка Вест Подигнат Избега Доказ за Одење Мека Мрежа Чекор-во Esay за Миленичиња Chihuahua P

Zunea Мало Куче Темперамент и Поводник Поставите Не се Повлече Рефлексивни Кутре Мачка Вест Подигнат Избега

мислење на клиентот:

DEN 359.04
Достапност
Во достапна форма

ИДЕАЛЕН ЗА Совршен за мали димензии кучиња, мачки, сака кутре, chihuahua, shih tzu, corgi, минијатурни poodle, yorkie, јоркшир terrier, pomeranian, bichon frise итн. (ЗАБЕЛЕШКА!!!ВЕ МОЛИМЕ, ИЗБЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА СПОРЕД ГРАДИТЕ ДЕБЕЛИНА).МАТЕРИЈАЛ Направен од висок квалитет на ткаенина, дише и удобен за носење; мрежа поместена, не се повлече за вашата љубов милениче, моден дизајн се направи вашиот кожен бебе повеќе атрактивни.РЕФЛЕКСИВНИ Со рефлексивни ленти, Вашето домашно милениче куче и мачка ќе бидат видливи во услови на слаба светлина, ја Подобрува безбедноста при одење во текот на ноќта.Д-ПРСТЕНИ Со тешки двојно d-прстени, тоа е многу издржливи, можат да се користат за долго време.Одговара на поводник (вклучувајќи го и) за одење/трчање надвор.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Брзо ослободување тока и магија рака дизајнот на задниот дел, тоа е многу лесно да се стави на и полетување.Неколку бои avaliable за puppies девојки и момчиња.Големина на Табела : XS : Градите дебелина : 28cm/11", одговара тежина за : 1-1.5 кг/1-3lbs S : Градите дебелина : 35cm/13.8", одговара тежина за : 1.5-3kg/3-7lbs M : Градите дебелина : 40cm/15.7", одговара тежина за : 3-5kg/7-11lbs L : Градите дебелина : 45см/17.7", одговара тежина за : 5-7kg/11-15lbs XL : Градите дебелина : 54cm/21.2", одговара тежина за : 7-10kg/15-22lbs Lead должина : 150cm Please Забелешка : Pls мерка градите дебелина на вашето куче/мачка пред да нарачате, тежина само за референца, thanks Feature : Направен од висок квалитет на ткаенина, дише и удобен за носење; Мрежа поместена, не се повлече за вашата љубов милениче, Тешки двојно D-Прстени, тоа е многу издржливи, можат да се користат за долго време.Прикачете ја подигнат води (вклучувајќи го и), за лесно одење на вашиот кутре outsides.Брзо ослободување тока и магија ремени дизајн, го направија тоа лесно да се стави на или полетување.Неколку бои за puppies девојки и момчиња.моден дизајн направете вашето домашно милениче бебе повеќе атрактивни.Погоден за секојдневна одење, надворешна обука, трчање, планинарење и повеќе.Функција : за лесно да одиме.запира pulling Perfect за Chihuahua, Куче, маче, мачки, Минијатурни Poodle, Maltese, Terrier, Yorkie, Јоркшир Terrier, Corgi, Pomeranian, Играчка Poodle, Боксер, Shih Tzu, Минијатурни Doberman, Papillon, Pekingese, Bichon Frise, Минијатурни Schnauzer итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите