.

.

LEIPUPA Деца Деца Бебе Безбедност Подигнат Одење Асистент Чувар Прилагодливи Кормилото - како што е опишано, D

LEIPUPA Деца Деца Бебе Безбедност Подигнат Одење Асистент Чувар Прилагодливи Кормилото - како што е опишано,

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Погоден за биста : максимум прилагодливи 82cm.За да му се помогне на детето да оди во рамнотежа и слободни.Градите појас должина 35cm или така.Максималната должина на влечење јаже може да се прилагоди за да 150cm.Оксфорд ткаенина материјал, не се лизга трајни носат - отпорни, светлина и дише.Опис : - За да му се помогне на детето да оди во рамнотежа и слободни. - Оксфорд ткаенина материјал, не се лизга трајни носат - отпорни, светлина и дише. - Максималната должина на влечење јаже може да се прилагоди за да 150cm - Погоден за биста : максимум прилагодливи 82cm - Градите појас должина 35cm или so Specification : - Материјал : Оксфорд cloth Package Вклучува : 1 Парче темперамент.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите