.

.

Дурам HDCP244878-2S95 Кабинет, 24X48, 12 Колосек, 2 Полици

Дурам HDCP244878-2S95 Кабинет, 24X48, 12 Колосек, 2 Полици

мислење на клиентот:

DEN 664.08
Достапност
Во достапна форма

Полиците гром во место лесно користење на сврзувачки елементи е предвидено и да се приспособат на 2-1/4" центри.Целосна висина флеш врати со 7 мерач лист шарки да се спречи доделување.Pegboard дупки се удирани со тупаници, на 1" центри и да се приспособат стандард колче куки. 16 мерач челик pegboard панели се заварени да се двете врати. 6"H база/нозе кои обезбедуваат пристап за forklifts; пред-удирани со тупаници дупки се овозможи заостанува да подот. (изградена на 3/16" челик).Екстра Тешки Кабинет со 2 прилагодливи полиците, рампа-lockable врати со pegboard панели, 3 точка систем на заклучување и 6" целосната длабочина на нозе, сива текстура во прав грб заврши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите