.

.

Laken Хаос Комплет Кампување Готвење Сет

Laken Хаос Комплет Кампување Готвење Сет

мислење на клиентот:

DEN 996.00
Достапност
Во достапна форма

Neoprene Капак.Увезени.Laken премија од не ' рѓосувачки челик хаос комплет дизајниран за камперски оган готвење.Вклучува готви тенџере, плоча, 2 прибор за јадење сет, polyamide се справи и 2 чаши.Сад капацитет 57oz, со Дијаметар од 8 Инчи, Куп - 10oz.Сет за 2 луѓе, идеален за кампување, скаут, деца.Купишта и продавници во компактен случај.НЕ се готви со маска на и МОРА да се готви со масло, путер, маснотии и сл.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите