.

.

Стенли 0-20-556 Удар Го Видов, Multicolor

Стенли 0-20-556 Удар Го Видов, Multicolor

мислење на клиентот:

DEN 328.80
Достапност
Во достапна форма

Должина : 13.98 во.Голем мазна крајот подлога за да се олесни ТУРКАЊЕ и извртување на сечилото преку гипс картон.Агресивни тројно bevel заби за побрзо чистење намали.СТЕНЛИ е водечки глобален производител на рачни алатки, алат и поврзани додатоци, и предводник на брендот на пошироката Стенли Црно-Декер Corporation.Уште од нејзиното основање во 1843 година, СТЕНЛИ е посветена на обезбедување на стручни лица од целиот свет, со производи кои се паметни, тешки, пионерски и до задача.За повеќе од 170 години, СТЕНЛИ е одговорен за отклучување нови нивоа на корисникот перформанси преку создавање на некои од најпознатите корисни алатки некогаш направени, вклучувајќи Bailey Авион, на Surform shaper, на Power Lock лента правило, и од неодамна Fat Max линија на производи.Денес, компанијата продолжува да биде индустриски лидер во рака алатка иновации благодарение на постојаната тенденција на извонредност кои се својствени на секој производ, на вработените и бизнис.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите