.

.

SFFZY Црна Врата се Справи за Внатрешни работи Вратата Хардвер Mortise Рачката на Вратата се Справи за Домашна Врата

SFFZY Црна Врата се Справи за Внатрешни работи Вратата Хардвер Mortise Рачката на Вратата се Справи за Домашна

мислење на клиентот:

DEN 6599.52
Достапност
Во достапна форма

Одговара Вратата Дебелина : 35-50mm.Површина По Завршувањето : Electroplated.Материјал : Цинк Легура.Примена : Дом,Стан,Канцеларија,Хотел,illa.Појавување на заклучување на тело : 72x50mm од не ' рѓосувачки челик.Одговара Вратата Дебелина : 35-50mm Surface Завршувањето на : Electroplated Material : Цинк Alloy Application : Дом,Стан,Канцеларија,Хотел,illa Matching заклучување на тело : 72x50mm нерѓосувачки челик plate Matching заклучување цилиндри : Сите месинг 70mm cylinder Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1*Врата Се Справи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите