.

.

SANSHIYI Хрчак Hammock, Виси Топло Bunkbed Кафез Спиење во Кревет морско свинче Папагал Ferret Шеќер Едрилица Верверица Хрчак Стаорец(L,Розова)

SANSHIYI Хрчак Hammock, Виси Топло Bunkbed Кафез Спиење во Кревет морско свинче Папагал Ferret Шеќер Едрилица

мислење на клиентот:

DEN 240.72
Достапност
Во достапна форма

Двоен слој за миленичиња shuttling, тоа е добра опција за исполнување на своите природата на addicting работи во тунелот и назад, да биде како добра забава фаза, која тие може или да остане на горниот слој или притискам во долниот еден.Направени на атмосфера, мека и врвен квалитет материјал, корални руно + арктикот руно, itll се обезбеди сигурен и супер удобен одмор место за вашата прекрасна, нуди unmatch топлина и удобност.Одговара за било мали домашни миленици, како папагал, хрчак, ferret, шеќер едрилица, возрасни стаорец, морско свинче, chinchilla, верверица и др.Лесно и брзо се придава на кафез ентериери со вклучени 4 метални куки.Големина : S : 20*20cm L : 35*35cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите