.

.

ZLDGYG Модерна Кралицата 22 Инчен Бејзбол Капа Навивам Екстензии за Коса, со Црна Капа Долго Синтетички Продолжување на Косата се Интегрираат Капа со Коса за Жени

ZLDGYG Модерна Кралицата 22 Инчен Бејзбол Капа Навивам Екстензии за Коса, со Црна Капа Долго Синтетички Продолжување

мислење на клиентот:

DEN 3694.80
Достапност
Во достапна форма

Материјал : синтетички влакна。.Косата е најблиску до физички својства, изгледа и се чувствува многу како човечка коса.Со бејзбол капа, стилски, погодна за речиси секој。.Многу стилски дизајн со природен изглед и мека на допир.Едноставна тока, веднаш се трансформира, убави и креативни, така што вашата убавина не е монотоно, дише, не спарно, лето не се плаши。.Име на производ : Бејзбол Капа Фризура : директно Hair Material : синтетички fiber Color : brown Length : 60 CM Предност : Косата е најблиску до физички својства, изгледа и се чувствува многу како човечка коса.Со бејзбол капа, стилски, погодна за речиси секој。Многу стилски дизајн со природен изглед и мека на допир.Без игли или лента се потребни.Едноставна тока, веднаш се трансформира, убави и креативни, така што вашата убавина не е монотоно, дише, не спарно, лето не се плаши。Заштита : 1. Додадете малку шампон и нежно миење.2. Исплакнете ја темелно со ладна вода.3. Не чистење кога влажна; нека перика капе сува.4. Не користите curlers, фенови за коса или топлина-сет инструменти.5. Не може да се загрее.6. Ве молиме да се мијат со топла вода и шампон, исплакнете ги со ладна water Package вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите