.

.

URPLITY Клип во Косата Екстензии 24 инчен Едно Парче Коса Клип во Прав Екстензии Златна Руса Црна Браун

URPLITY Клип во Косата Екстензии 24 инчен Едно Парче Коса Клип во Прав Екстензии Златна Руса Црна Браун

мислење на клиентот:

DEN 117.12
Достапност
Во достапна форма

[Оган-Нов Стил] нова Коса стил го прави да се чувствувате сигурни и активни.Тоа ажурирања на вашиот стил,додава повеќе моменти.На подебели и подолги влакна creats на глам поинаков изглед за тој посебен ден или ноќ.Ќе биде најдобриот една за таа ноќ. [Висок Квалитет] Тој е направен од најдобрите синтетички влакна,што се чувствува како свој убава коса.Тоа¡s свиленкаста,мека, метежот слободни и отпорни на топлина.Тоа¡s увери за да се мие,restyle или смолкнување под 160¡æ. [Лесно да се Носат] Супер удобен-само клип и да оди.Трае 5 минути да се стави во и 1 минута да се отстрани.Може да се однесува на нашите слики за носење метод или да бараме од нашата служба за корисници.Тоа е лесно и без оштетување на вашата коса. [Одлично се Носат Ефект] никој Не би го знаат тоа беше коса екстензии.Тоа би природно се вклопуваат во вашата коса.Тоа¡s сосема невидливи,затоа што тоа е само спроведен со мали безбедна клипови дека нема да се покаже.Вашата коса ќе изгледа дебели ,долги и сјајни,покривање проретчена коса. [100% Пари Гаранција за враќање] Ако не сте задоволни со добиените боја,ќе им понуди бесплатен замена или целосно враќање на средствата.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ги вашите пораки, ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 часа и ви нуди најдобри услуги.НИЕ ВИ НУДИМЕ НАЈДОБРИТЕ СИНТЕТИЧКИ ВЛАКНА ЕКСТЕНЗИИ.ТОА СЕ ЧУВСТВУВААТ САКА ВИСТИНСКИ ЧОВЕЧКА КОСА.Без лепак,ткаење или лента е потребно.Во прилог до едвај видливи клипови што е лесно да се скрие со вашата коса.Слободен Боја Исти Услуга : Ако не сте сигурни за бои,ве молиме испратете слика на вашата Коса под дневна светлина,а ние ќе ви препорача соодветна боја.Превозот : Околу 5-8 работни дена.Боја : off црна,природно црна,црна, кафеава,средни кафена,светло кафена,средни топло браун,лен,сенди русокоса,средни русокоса,кајгана русокоса,светлина обурн,корални црвено вино црвена,темно црвена,бела,сребро сива,Темно кафеава боја со Кајгана русокоса,светло кафеава со Кајгана русокоса,Постелнина со Пепел русокоса,Пепел русокоса со Кајгана русокоса,Златен русокоса со Кајгана русокоса,Светлина обурн со Темно обурн,Max русокоса со Бела боја.Состојба : Партија,Надвор,Свадба,Работа,Бар,музички фестивал,итн.Материјал : Синтетички Влакна Должина : 22/24 инчи Текстура : Брановидна кадрава/Права Тежина : 140g Мали Tips1.Ако права коса, ве молиме да користите коса curler се тркалаат на косата на вашиот челото и надземни пред носи брановидна кадрава коса екстензии. 2.Нормално е дека косата екстензии ќе биде малку пролевање и заплитане. 3.Лесно да се грижи, со користење на малку шампон со ладна вода. 4.Може да има некои боја разлика на различни монитори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите