.

.

balacoo 1 Поставени Дрвени Хрчак Куќи по Скалите Мали Животни Криенка Хрчак Куќа Дрвена Колиба со Качување Скалило Практични Хрчак Кафези Мали Животни Млечни Играчки (

balacoo 1 Поставени Дрвени Хрчак Куќи по Скалите Мали Животни Криенка Хрчак Куќа Дрвена Колиба со Качување Скалило

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Обезбедува криенка место за мали хрчаци, даде доволно простор за вашата сакана домашни миленици.мали животни колиба.Тивко место за мали миленичиња да спијам, да уживаат дише и удобно живеење.мали животни колиба.Се ослободат досада и стресот, од нив, производство на депресија, и одржување на менталното здравје.мали животни колиба.Изгради прекрасна вила за вашето домашно милениче хрчак со дрво бои.Можете да DIY, боја или да се држиме со други декоративни налепници, кои се забавни и практични.мали животни колиба.Им даде на вашите мали домашни миленичиња добра можност да се игра и да работат надвор, ги задржи од тоа да биде премногу досадно.мали животни колиба.Опис Дрвени Хрчак Куќи по Скалите Мали Животни Криенка Хрчак Куќа Дрвена Колиба со Качување Скалило Практични Хрчак Кафези Мали Животни Млечни Играчки Карактеристики - Материјал : Дрво;- Боја : Избрани боја;- Големина : Околу 14. 50' X14. 00' X13. 00cm/ 5. 70' Х5. 50' Х5. 11in.Пакет Вклучувајќи 1 x Троседот 1 x Куќа ( 3 - дел ) 1 x Топлина Мијалник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите