.

.

Хрчак Куќа, Мини Транспарентен PS Пластични Двојна Употреба Хрчак Песок Тоалет и Бања Свила Мечка Хрчак Куќа

Хрчак Куќа, Мини Транспарентен PS Пластични Двојна Употреба Хрчак Песок Тоалет и Бања Свила Мечка Хрчак Куќа

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Висока Пропустливост Ps Пластични : Ова хрчак кадата е направен од висока пропустливост PS пластичен материјал, кој е јасен и транспарентен, што го прави лесно да се набљудуваат хрчак капење, играње, и да копа.Лесно да се Мијат и Расклопување : Ова хрчак кадата може да се чистат лесно, капакот е лесно да се отстрани, и криви дизајн на дното може лесно да се чисти валкани работи.Од страна на Отворање Врата Дизајн : Намалување на јавните од бања песок и да се задржи на земјата чиста и уредна.Spatter Доказ Дизајн : Ова хрчак када донесува spatter-доказ дизајн и користи страна на вратата за да влезат и излез, за да се намали јавните од бања песок и одржување на животната средина чиста.Затворена Дизајн : со Користење на овој хрчак када, може да се набљудуваат на животот на хрчак без пречки.Затворениот дизајн може да се зголеми времето за хрчак да се искапат.Спецификација : Предмет Тип : Хрчак Бања Цел : Хрчак Бања Материјал : ГЛАСАЧКО место Пластични Пакет Листа : 1 x Бања Забелешка : ве Молиме овозможи 0.1‑1cm / 0.04‑0.4 во грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Item Type:
Hamster Bathroom
Purpose:
Hamster Bathroom
Material:
PS Plastic
Package List:
1 x Bathroom :
Note:
Please allow 0.1‑1cm / 0.04‑0.4in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Им се допаѓа и на купувачите