.

.

Мали Миленичиња Криенка Керамички Куќа Пештерата Critter Колиба Гнездо за Мини Gerbils Chinchillas Хрчак Глувци Стаорец Розова

Мали Миленичиња Криенка Керамички Куќа Пештерата Critter Колиба Гнездо за Мини Gerbils Chinchillas Хрчак Глувци

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Тоа е лесно да се чисти и анти-мирис, давајќи им на вашите миленици чиста дома.Прекрасна животински облик дизајниран кои обезбедуваат и смешни харбор за вашите мали домашни миленици, тоа обезбедува вашите миленици добар сон и удобна дневни активности.Можете лесно да ги собереш со држење, се тоа како , да се движат каде што сакаат, така, тоа, исто така, може да биде симпатична декорација за дом,канцеларија, училиште и повеќе место.Кул и удобно милениче гнездо за хрчак или други мали миленичиња, па тоа е криенка или удобно спиење кревет за вашиот убави мали домашни миленици.Изработени од материјали, силни и издржливи, нема да биде штетен за вашето домашно милениче.M I ADescription Дали имате џуџе хрчак, мал глушец, една симпатична gerbil, а меки chinchilla или некои други мали животни како милениче?Потоа ја добиете оваа симпатична хрчак куќа и го стави во своето живеалиште.Вашите мали домашни миленичиња ќе љубов на мали хрчак дома и да го користите како криенка или пријатна за спиење гнездо.Карактеристики-Боја : Небо-сина.-Материјал : Керамика.-Големина : 8x8x7cm/3.14x3.14x2.75inch.- Изработени од материјали, силни и издржливи, нема да биде штетен за вашето домашно милениче.- Тоа е лесно да се чисти и анти-мирис, давајќи им на вашите миленици чиста дома.- Кул и удобно милениче гнездо за хрчак или други мали миленичиња, па тоа е криенка или удобно спиење кревет за вашиот убави мали миленичиња.- Прекрасна животински облик дизајниран кои обезбедуваат и смешни харбор за вашите мали домашни миленици, тоа обезбедува на вашето домашно милениче' s добар сон и удобна дневни активности.- Можете лесно да ги собереш со држење, се тоа како , да се движат каде што сакаат, така, тоа, исто така, може да биде симпатична декорација за дом,канцеларија, училиште и повеќе место.Пакет Вклучувајќи 1 x милениче гнездо Почитувани Купувачот : Овој производ, обично се спроведуваат во рок од 7 - 15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ви благодариме!If you don' t знаете што подарок да им даде на вашата пријателка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, можете да пребарувате на нашиот бренд да го најдете, ако им даде на тоа да некој како подарок, ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите