.

.

Yoshihiro Природни Magnolia Дрво Saya Покрие Сечилото Заштитник за Gyuto 210mm

Yoshihiro Природни Magnolia Дрво Saya Покрие Сечилото Заштитник за Gyuto 210mm

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Saya Нож Покрие/ Обвивка (САМО за Gyuto Ножеви).Материјал : Јапонски Природни Magnolia дрво/ Безбедност pin Вклучени.Saya Големина : 1.85"W x 0.09"H (47mm x 2.5 mm), Достапно на GYUTO 210mm(8.25") / ве Молиме проверете во прилог слики за вашиот големина референца.Големина : 8.25 ВО | Боја : Magnolia.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите