.

.

Инвалидска количка Предните Тркала, 1 Пар на 6 Инчен Солидна Анти-Лизга Гумени Тркала,Тешки Тркала за инвалидски Колички, Rollators, Пешаци (Боја : Црна, Големина : 6 инчи)

Инвалидска количка Предните Тркала, 1 Пар на 6 Инчен Солидна Анти-Лизга Гумени Тркала,Тешки Тркала за инвалидски

мислење на клиентот:

DEN 1660.80
Достапност
Во достапна форма

Отпорност на абење, масло отпор, широк спектар на тврдост, заштита на животната средина, висока цврстина, висока издолжување, шок апсорпција.Задебелена ABS тркала, силен капацитет на носивост.Висока прецизност raceway лежишта со изолација се спречи преку-затегнување.Црна или бела боја избор.Погоден за повеќето транспорт на инвалидски колички.На рициново собранието е погодна како за замена на тркалото за било каква количка, транспорт стол, вокер или вокер.Солидна гуми на casters се не-означување, дозволувајќи им на луѓето да го користите тркалцето во затворена просторија без да се грижиш за да остават траги на внатрешните површини како што се плочки или теписи.Име : Количка Wheel Material : цврсти rubber Color : црна или white Size : 6 инчи, 7 инчи, 8 inches Satisfaction Гаранција : Ние се надеваме дека секој клиент е задоволен со нашите производи.Ако производот е оштетени за време на транспортот, онолку колку што ќе ни овозможи со слики на оштетениот производ, можеме да го замениме или рефундирање на тоа за слободни.Ве молиме да се чувствуваат слободно да поставуваат прашања за да се осигура дека вашите завеси целосно ги исполни вашите очекувања.Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите