.

.

YFGYF 2 Парчиња Сива Casters, Пред инвалидски Колички Тркала, Анти - Лизга Гумени Тркала, инвалидска Количка Замена Додатоци со Лого - 6/7/ 8 Инчи (Големина : Сиво - 6in (15cm))

YFGYF 2 Парчиња Сива Casters, Пред инвалидски Колички Тркала, Анти - Лизга Гумени Тркала, инвалидска Количка

мислење на клиентот:

DEN 496.80
Достапност
Во достапна форма

♥ Цврст PVC гума материјал, носат-отпорни, не се лизга, шок апсорпција. ( 2 парчиња). ♥ Стабилна поддршка, задебелена ABS тркала, силна товарот капацитет (120 KG), се безбедни за употреба. ♥ Метал топката лежишта, лесна работа, мазна валање, долг животен век. ♥ Многу погодна за тркала замена за инвалидски колички, колички, проходилки, медицински коли, и бебешките колички. ♥ Големина : 6in/7in/ 8in(15cm/17cm/20cm).Сет од 2 компјутери.Опремени со М8 монтажа Завртка род, лесно да се инсталира. 100% сосема нов и висок квалитет на→◈ Може да се користи како тркала, широко се користи во оневозможено возила, здравствена заштита возила, итн.→◈ Изработени од ПВЦ тврда гума, носат - отпорни, и не се лизга→◈ Стабилна структура, задебелена ABS Тркала центар, товарот капацитет Силна/стабилен→◈ Флексибилни за користење, Опремени со топката лежишта и завртка→◈ Комплетна инсталација на додатоци, едноставна operation Specification : име на производ : Количка Пред Wheels Material : ПВЦ Гума Максимално Оптоварување : 120 kg Дијаметар Големина : 6in(15cm)/ 7in(17cm)/ 8in(20cm)Боја : Сива Пакет Листата : 2 x Количка Предните Тркала се Купи со доверба Нашата услуга цел е да се обезбеди задоволување на секој клиент.Ако имате било какви прашања по добивањето на пакетот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со бесплатна замена на производот или враќање на парите, и треба да се обезбеди фото на оштетениот производ.

Клучни карактеристики

product name:
Wheelchair Front Wheels
Material:
PVC Rubber
Maximum Load:
120 kg
Diameter Size:
6in(15cm)/ 7in(17cm)/ 8in(20cm)
Color:
Gray
Package List:
2 x Wheelchair Front Wheels :
Buy with confidence :
Our service goal is to ensure the satisfaction of every customer. If you have any questions after receiving the package, please contact us, we will provide you with a free replacement product or a refund, and you need to provide a photo of the damaged product :

Им се допаѓа и на купувачите