.

.

Bonarty 4 Парчиња Количка Пред Рициново Тркала Имајќи за Повеќето Стандардни инвалидска Количка

Bonarty 4 Парчиња Количка Пред Рициново Тркала Имајќи за Повеќето Стандардни инвалидска Количка

мислење на клиентот:

DEN 278.16
Достапност
Во достапна форма

Лесно да се инсталира и да ги тргнеме. 4 Парчиња Количка Пред Рициново Лежишта.Висок Квалитет на синтетички масти придонесува за подолг живот и неспокојот возење.Висок квалитет на лежишта се направи за неспокојот возење.Тивка работа и без вибрации.Опис : - 4 Парчиња Количка Пред Рициново Лежишта. - Висок квалитет лежишта се направи за неспокојот вози - Висок Квалитет синтетички масти придонесува за подолг живот и неспокојот вози - Тивка работа и без вибрации - Лесно да се инсталира и да ги преземат off Specification : - Материјал : Metal Size Табела : Дијаметар : Прибл. 2,2 см/0.9 inch Package Вклучува : 4 Парче Количка Пред Рициново Bearings Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите