.

.

Ochoos SK8 Жица Grommet Клип Жица Моќ Машина Кабинет Штекер Wire Кабел Излез Дистрибуција Tiding Заштита Нула Доказ

Ochoos SK8 Жица Grommet Клип Жица Моќ Машина Кабинет Штекер Wire Кабел Излез Дистрибуција Tiding Заштита Нула

мислење на клиентот:

DEN 247.20
Достапност
Во достапна форма

Diy материјали : Електрични.Е прилагодено : Yes.Број на модел : клипот жица grommet СК.Име на производ : SK8 10 13 14 16 19 20 22 25 30. SK8 жица grommet клип жица моќ машина кабинет штекер wire кабел излез дистрибуција tiding заштита нула доказ Точка име : sk жица grommet Материјал : Пластика, Најлон Спец : SK8 Внатрешна кол : 5.8 mm Отвори кол : 7.8-8.5 мм Повеќе големината на линкот подолу : SK8 да SK30 Објект специфики : Diy материјали : Electrical Is прилагодено : Yes Model број : клипот жица grommet SKProduct име : SK8 10 13 14 16 19 20 22 25 30.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите