.

.

Fab Четири 99-04 SUPERDTY РАНЧОТ FBMP W/ПР, Црна и бела (FS99-S1662-1)

Fab Четири 99-04 SUPERDTY РАНЧОТ FBMP W/ПР, Црна и бела (FS99-S1662-1)

мислење на клиентот:

DEN 2398.80
Достапност
Во достапна форма

Целосна Замена Браник Со Целосна Скара Гарда.Сјаен Црн Прав Грб.Гром-на "Врат" Куки Вклучени.Светлината Месеци За Фабрика Светла За Магла.Одговара тип : Возило се Специфични.Ние ја рамките на една фарма браник и му го даде на уникатен стил и дизајн кој ние се познати за нашите тешки плоча браници.Ние исти секоја брана на телото линии на секој модел камион.Без вертикални прирабници и конусни рабовите на стандардот на Ранч браник само доби сосема нов изглед со истиот Fab Четири квалитет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите