.

.

Мачка Scratcher Картон Гребење Влошки Нула Дневна Кревет со Реверзибилна картонот со Нула Кутија

Мачка Scratcher Картон Гребење Влошки Нула Дневна Кревет со Реверзибилна картонот со Нула Кутија

мислење на клиентот:

DEN 961.44
Достапност
Во достапна форма

Најдобри широк scratcher производ.Им помага на заштита на мебел од ноктот штета.Изработени од не-токсични брановидни хартија, БЕЗБЕДНИ за играње.Различни допирање искуство го прави тоа повеќе неодолива за мачки.Заштеда на мебел и теписи од мачки, бидејќи тие се "природни картон" од дома.Мелење канџи е природата на мачки, ве молиме да не лиши нив лесно! ! !Една нула одбор кој може да спие.Во прилог на мелење канџи, мачки, исто така може да спијат мирно.Детали за производот : Згусне густа картонот, compressive, носат-отпорни, и отпорно на гребење.видови на игра, многу забава.сендвич дизајн, мулти-слој добро средени.Научни дизајн согласува да мачка е навика на мелење канџи.Карактеристики : Голем простор нула одбор, сигурна и не е лесно да се откажат чипови.Здрава мелење на канџи ќе не боли вашата мачка канџи.Здрав и стабилен, не е лесно да се лизга.Тоа може да се користи како мачка ноктот одбор, но исто така може да спие.Брановидни гребење мачка одбор нека мачки мелење на нивните канџи удобно!Заштита на мебел даде мачки место да ги користат своите канџи.Ако имате било какви прашања, ние ќе бидеме во вашата услуга во секое време!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите