.

.

Вертикална Гребење Мачка Пост за Кафез, Кафез Ѕид Монтирани Мачка Scratcher, Картон Scratcher

Вертикална Гребење Мачка Пост за Кафез, Кафез Ѕид Монтирани Мачка Scratcher, Картон Scratcher

мислење на клиентот:

DEN 239.52
Достапност
Во достапна форма

Вклучува : 2 ѕидни-монтирање на завртки, 7.9"x11.8" картон гребење пост.Мора да се има на стрес со ослободување играчка за кафез, се вклопува возрасни мачки и бебето мачки.Може да се монтира на кафез ѕид, заштеда на повеќе простор.Лесно да се инсталира.Пријателски услуги на клиентите, не-hassel политика за наплата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите