.

.

LIZIWS Мачка Качување Рамка, ЈП Ратан Еден Слој мачка гнездо, Четири годишни времиња Универзална сисал Гребење мачка Пост, мачка Активност Центар

LIZIWS Мачка Качување Рамка, ЈП Ратан Еден Слој мачка гнездо, Четири годишни времиња Универзална сисал Гребење

мислење на клиентот:

DEN 396.00
Достапност
Во достапна форма

* Ткаење мачка гнездо : Рачно ткаени ЈП рачно ткаени, 65 / 85cm еден слој мачка дрво, 40cm хемисфера мачка гнездо. * Отстранлив гнездо влошки : отстранлив душеци се браун душеци и бела душеци.Мачките можат да се одделат и да се мијат по се soiled. * Здрав и стабилен : Супер здрав структура, избалансиран дизајн, здрав база, мачките лесно може да или безбедно да скокаат исклучување или off (исклучено). * Високо-квалитетни материјали : потрошни иверица, кадифен, сисал и ЈП ратан, издржливи. * Лесно да се соберат : гламурозна изгледа ќе го направи секоја соба во вашата соба како исклучителна милениче мебел, вклучувајќи хардвер и алатки.Име на производ : мачка качување frame Material : ЈП ратан, кадифен, сисал, sheet Product големина : 40x65cm, 40x85cm Style : Хемисфера Мачка Nest Packaging cartons Packing листата : инсталација цртање, главниот accessories Note : Производ големина е 1-3cm грешка.Прирачник за мерење, се надевам дека ќе се разбере.Постојат повеќе производи во нашата продавница, кои се од суштинско значење во вашиот живот.добредојдовте на нашата продавница.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите