.

.

NCWZYY Кука Ѕид-Монтирани Грб и Капа Кука, Рамка на Врата, Фитинг Соба, Закачалка, Ѕид Виси, Дома Декорација, Фирма

NCWZYY Кука Ѕид-Монтирани Грб и Капа Кука, Рамка на Врата, Фитинг Соба, Закачалка, Ѕид Виси, Дома Декорација,

мислење на клиентот:

DEN 10718.40
Достапност
Во достапна форма

Ковано железо материјал, анти-корозија третман, полн материјал, цврстина и нема деформација.Рака-насликани, бојата е светла, и злато лист декорација изгледа великодушни.Круг кука дизајн е погодно за бесење и земање, и не ги оштетат алиштата.Повеќе куки може да се откажам вашата облека, крпи, копчиња и други работи.На ѕид монтирање дизајн заштедува простор и не заземаат премногу простор.Ковано железо материјал, анти-корозија третман, полн материјал, цврстина и нема деформација.Рака-насликани, бојата е светла, и злато лист декорација изгледа великодушни.Круг кука дизајн е погодно за бесење и земање, и не ги оштетат алиштата.Повеќе куки може да се откажам вашата облека, крпи, копчиња и други работи.На ѕид монтирање дизајн заштедува простор и не заземаат премногу простор.материјал : metal Style : modern Number на куки : 5 Applicable простор : дневна соба, спална соба, итн.Големина : 69x30cm Color : како shown Package содржи : 1 x hook Only предмети во горната пакет, освен за други productsnote : Поради разликата во светлината на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2 cm.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Пакетот вклучува : 1 *декоративни кука.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите