.

.

Umbra Флип Ѕид Монтирани Лебди Рек – Модерни, Елегантни, Простор за Заштеда на Закачалка со Стигнале Куки да се Откажам Палта, Шалови, Purses и Повеќе, 5, Еспресо/Никел

Umbra Флип Ѕид Монтирани Лебди Рек – Модерни, Елегантни, Простор за Заштеда на Закачалка со Стигнале Куки да

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

На традиционалниот грб решетката може да одам на работа, но може да биде вистински око-болно кога не е во употреба.5-инчен и вклучува 5 стигнале фрлија-метални куки дека држи да 5 фунти секоја.Сега можете да го одржите вашиот entryway уреден и организиран без око-болки, а во исто време да се осигура вашата палта и додатоци лесно да пристапите секогаш кога ќе им треба.75-инчен од 1.Флип(R) доаѓа во комплет со монтажа хардвер и лесен-за-следење инструкции за инсталација што го прави брзо и лесно да се качи на вашиот ѕид.За Umbra : глобален дизајн на производи на компанијата обезбедување на оригиналот, модерна, секојдневен, функционални и пристапни дизајн за дома.МУЛТИ-ЦЕЛ ЅИД МОНТИРАНИ ЗАКАЧАЛКА : Повеќе од само еден слој багажник, Umbra Флип е единствена ѕид монтирани железнички дека карактеристики стигнале куки за виси на различни предмети вклучувајќи ги и палта, шалови, purses, чадори, крпи, облека и повеќе.Флип е ѕид-монтирани решение што е идеална за мали простори за живеење или ограничени entryways благодарение на својот елегантен, рационализација профил и стигнале куки дека stow настрана кога не е во употреба.Со толку многу палта и додатоци, тоа може да биде вистински предизвик да се задржи вашата entryway уредни и организирани, особено кога сте забавни гости.АТРАКТИВНИ & РАЗНОВРСНА РЕШЕНИЕ : Достапен во различни стилски бои, да одговара на вашиот постоечки оркестарот, Флип - (Р) изгледа одлично и разноврсна и е доволно да се користи на речиси секој ѕид во вашиот entryway, спална соба, бања, канцеларија, или dorm соба.Воведување на Флип - (Р) со Umbra Flip(Р) е модерна уште функционални, ѕид монтирани грб решетката која има стигнале куки кои ќе ви овозможи со доволно виси простор каде што ви треба најмногу.МОДЕРЕН ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН : за Разлика од традиционалниот грб полици кои јадат вредни подот, Флип - (Р) е ѕид-монтирани решение што е идеална за мали простори за живеење или ограничени entryways благодарение на својот елегантен, рационализација профил и стигнале куки дека stow настрана кога не е во употреба. можете дури да го користите Флип(R) во канцеларија или dorm соба!Флип(R) 5 Кука е изграден да се застане на rigors на секојдневна употреба и е опремен со висок квалитет на тврдо база дека мерките 20-инчни со 2.Но, тоа е само почеток.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите