.

.

Ives од Schlage SPS581MB-716 Гардероба Кука

Ives од Schlage SPS581MB-716 Гардероба Кука

мислење на клиентот:

DEN 105.84
Достапност
Во достапна форма

Компактен Кука Е Совршен Каде Просторот Е Ограничен, Како Што Се Зад Вратите Каде Низок Профил Е Потребно.База : 1-1/4-Инчен Висока Страна На 1-1/4-Инчен Широк.Проекција, Месинг : 1-11/16-Инчни.Од Името На Брендот : Ives Од Schlage.Опис на производот 1-11/16 инчен проекција, на возраст од бронза, еден гардероба кука, рефус.Овој производ додава голема вредност.Производот е многу издржлив и многу лесен за употреба.Овој производ е произведен во кина.Од Производителот IVES има произведено целосна линија на квалитет, изградба хардвер за повеќе од 120 години.Во текот на ова време, IVES има следеше фирма убедувања на својот основач, Hobart Б. Ives, дека успехот на компанијата е зависна од два главни фактори - квалитетот на производот и услуги на клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите