.

.

GPS Tracker Реално Време GPS Tracker за Автомобили Возило или на Мотоцикл Водоотпорен GPS Locators

GPS Tracker Реално Време GPS Tracker за Автомобили Возило или на Мотоцикл Водоотпорен GPS Locators

мислење на клиентот:

DEN 864.00
Достапност
Во достапна форма

★ 【СЛЕДЕЊЕ во РЕАЛНО ВРЕМЕ】 : локацијата од GPS tracker се ажурира на секои 1 минута, и можете да изберете на секои 30 секунди или на секои 3 минути, со точност од 5 до 15 метри.Можете да проверите на детални движења на последните 60 дена со прецизни информации за локацијата, насока и брзина на возилото. ★ 【GPS СЛЕДЕЊЕ на ПЕРФОРМАНСИТЕ】 : 5000m Ah батеријата со изведба на 7 до 10 дена во интензивна употреба или до 3 месеци во режимот на штедење на енергија. ★【БЕЗ ИНСТАЛАЦИЈА ПОТРЕБНИ】 : Со силен магнет, уредот може да се монтира брзо и stably.Лесно да се постави на било железо површината со Силен Магнет, дури и под автомобилот.Само со IP65 заштита, вие не ќе мора да се грижите за дожд или прашина. ★【ПОВЕЌЕ АЛАРМИ】 : Вибрации алармот, Гео-Ограда,Движење алармот, Overspeed алармот, Ниско ниво на батеријата алармот.Глобалната GPS tracker за возила од 60 дена режим, во реално-време GSM следење уред Водоотпорен падне алармот, overspeed алармот,движење аларм и систем за следење, Како тоа функционира?Секој пат кога ќе сакате да се лоцира на тракерот, сите што треба да направите е да се јавите на SIM телефонски број или да испратите текстуална порака.Откако ќе се поврзете, одделението ќе испрати SMS текстуални пораки со помош на Google Maps линк.Ако сакате онлајн следење, само да го активирате и да го поставите GPRS APN, тогаш влезете во СТАН / Веб Платформа.Работа на владата : (ја Конфигурирате во апликацијата) SMS Спецификации : Големина : 90 x 72 x 22 mm Тежина : 168g Боја : црна Текст : 5 V-1 A Излез : 110-220 V време на Мирување : околу 60 дена GPS, точност : 5m Мрежа : GSM / GPRS GPS чувствителност : -159d Bm Батерија : литиум батерија Полнење 3.7 V 5000m Ah СТАН е Потребно : TKStar GPS Пакетот вклучува : 1 x GPS tracker 1 x USB кабелот 1 x складирање торба 1 x Микро Sim 1 x Нано Sim 1 x прирачник за корисникот Топло информации : 1.Треба да добиете соодветна SIM картичка од вашиот локален место. 2. Локација ажурирање : Можете да ги конфигурирате прилагодувањата на тракерот за да ја ажурира својата локација на секои 30 секунди, 1 минута или 3 минути и така да ја контролираат употребата на батеријата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите