.

.

Копчињата Локатор Аларм Анти-Изгубени Следење GPS Локатор Без Месечен Надомест Bluetooth Tracker за Милениче Куче, Мачка Деца Luggages Автомобил Паричникот Копче -6 Парчиња

Копчињата Локатор Аларм Анти-Изгубени Следење GPS Локатор Без Месечен Надомест Bluetooth Tracker за Милениче

мислење на клиентот:

DEN 1339.20
Достапност
Во достапна форма

【Милениче GPS Локатор】клучни пронаоѓач користи BT технологија за да се поврзете на паметен телефон.Екранот на изгубени далечина на вашиот автомобил, копчињата за багаж, паричник, куче и мачка во стан, така што можете да ги најдете прецизно. 【Две-начин на Позиционирање】Можете да се поврзете со Bluetooth функцијата на вашиот телефон.Кога Bluetooth опсег е надмината, мобилен телефон и анти-загуба уред ќе истовремено аларм.Услугата растојание е околу 5-15 метри. 【Еден Клик Фотографија И Снимањето】Нашите миленичиња smart GPS tracker можат да го контролираат камерата на телефонот и снимање функции.Можете исто така да го наместите локацијата на автомобилот однапред преку овој GPS следење locato да се снима во мобилниот телефон мапата СТАН брзо да се најде на вашиот автомобил во паркинг. 【Долги слушање】Реално време за позиционирање,Водоотпорен функција,Мобилни пребарување,Електронско ограда,Песна барањето,нисконапонски аларм,времето на Мирување,Молчи грижа,Со домашни миленичиња GPS tracker, можете да го поставите старателот е бројот на мобилниот телефон за да останете во контакт со вашето домашно милениче далеку. 【Широко Применливи】се Стави на анти - загуба уред за децата или за постарите лица, и даваат аларм во комплекс на животната средина (на пример, купување, туризмот, итн.) да ги спречи да не се изгубат.Висат на анти - намалувањето на уред за деца или домашни миленици да уживаат во полето за време и контрола на интимното растојание во секое време.Мини Мачка Куче Следење GPS Локатор Превенција Анти-Изгубени Водоотпорен Преносни Bluetooth Tracker за Luggages Деца Миленици Мачки Кучиња Паричникот Копче Јака Accessories Product карактеристики : 1. Овој GPS локатор преку употреба на СТАН софтвер и мобилни телефони и други мобилни уреди за Bluetooth конекција, таа може да пакет на предмети и скапоцености (како што се копчиња, чанти, итн.) што корисниците можат лесно да се изгубат заедно, и се реализира функциите на косата потсетување, дво-насочно барањето, далечинскиот управувач фотографија, снимка и така натаму (како партија фотографија, рака торба, итн.) Само портрети, итн.).2. Ефективната употреба на растојание од уредот може да достигне 15 метри во широк спектар.Користење на нови Bluetooth 4.0 чип, ниска потрошувачка на енергија.Копчето батеријата е заменливи, и светлината тело е само 12g.Може да се стави во вашиот паричник.3. Поддршка IOS систем и систем Андроид,(тоа мора да биде поврзан со мобилен стан и анти - загуба уред Bluetooth пред употреба). 4. Иако поставка чекори на Андроид телефони на секој бренд се различни, тие се скоро исти.Прво проверете режимот на штедење на енергија на вашиот мобилен телефон систем, и да додадете на косата уред стан на бела листа на заштитени или програма за да се спречи / загуба уред стан од се затвори од страна на системот и предизвикување лажен аларм.Производ параметри : Бруто тежина : 12g Material : ABSProduct големина : 4.2 x 4 x 1 cm Battery : копчето батеријата CR2032contain : 4/6/8 x Tracker4/6/8 x Хардвер Тока.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите