.

.

Тешко abs Компјутер Bluetooth Глувчето Девојка Печати American Shorthair

Тешко abs Компјутер Bluetooth Глувчето Девојка Печати American Shorthair

мислење на клиентот:

DEN 2011.20
Достапност
Во достапна форма

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Додаток Само.Уредот не е вклучен.Материјал : Трајни Тешко КОМПЈУТЕР.тешко abs компјутер bluetooth глувчето девојка печати American Shorthair.тешко abs компјутер bluetooth глувчето девојка печати Американски Shorthaircontact преку bluetooth.Ние може да понуди сопствен дизајн : 1. Слик поголеми од 800*800 е потребно за вашиот дизајн.2. Во рок од 12 часа, ние ќе ви одговори.3. Можете да поставите цел на .Повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.Сите цел ќе биде транспортирана со во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите