.

.

Силиконски 240mmx200mmx2mm Глувчето мат Мода со Младата Месечина

Силиконски 240mmx200mmx2mm Глувчето мат Мода со Младата Месечина

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Сликата е печатење под висока температура.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Ако постои каква било потреба, ве молиме контактирајте со нас.Висок квалитет neoprene.силиконски 240mmx200mmx2mm глувчето мат мода со Младата Месечина.силиконски 240mmx200mmx2mm глувчето мат мода со Полумесечина Moonmade со силикон.Дизајн на услугата : 1. Слик поголеми од 800*800 е потребно за вашиот дизајн.2. Нашите desgin би пристигнал на вашиот рок од 12 часа. 3. Ја заврши својата цел на.Повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.Ако треба да ја промените вашата нарачка информации, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите