.

.

Bling Блескави 2.4 GHz Безжична Молчи Глувчето Опфатени со Кристал Кристал, Кристализиран Глушец со USB Приемник, Компатибилен со Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер MacBook

Bling Блескави 2.4 GHz Безжична Молчи Глувчето Опфатени со Кристал Кристал, Кристализиран Глушец со USB Приемник,

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема Нов рачно изработени објект,Целосно украсена со висок квалитет пенливи rhinestones, Компатибилност : Компатибилен со сите Microsoft Windows, Apple i Mac & Macbook, и Линукс десктоп и лаптоп компјутер системи.Прекрасни искра декоративни точка за вашиот livingroom, спална соба, или во вашата канцеларија.Едноставна 2 копчињата за лево и десно со оптички копчето за тркала за лесен употреба бега од батеријата.Целосно покриени со прекрасни rhinestones и вие не мора да се грижите за нив падне Тенок и лесен, така што децата и дами со помали раце може да го користи без тешкотии.Вие никогаш нема да се најде на ист производ, како оваа на другите пазарот Може да биде уникатен подарок за вас и вашите најблиски!насекаде (канцеларија, училишта, домови) Bling Заслепуваат Стилски Безжични Компјутерски Jeweled Кристал Кристал Глушец со USB Приемник за Статистика.Bling Блескави 2.4 GHz Безжична Молчи Глувчето Опфатени со Кристал Кристал, кристализиран Глушец со USB Приемник, Компатибилен со Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер Mac Book,Голем Подарок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите