.

.

NODDWAY Holographic Буци Сјајот 12 Бои Вкупно 180g, Буци Сјај за Смола, Козметички Занает Сјај за Епоксидна Смола,Фестивал на Уметност,Коса,Гимнастик,Лигите

NODDWAY Holographic Буци Сјајот 12 Бои Вкупно 180g, Буци Сјај за Смола, Козметички Занает Сјај за Епоксидна

мислење на клиентот:

DEN 304.56
Достапност
Во достапна форма

12 Бои Holographic Буци Сјај : Овој сјај сет со 12 живописни бои, Сребро буци сјајот, Злато буци сјајот, Redchunky сјајот, Портокал буци сјајот, Зелена буци сјајот, Црна буци сјајот, Небото Сино буци сјајот,Сино Дијамант буци сјајот, Виолетова буци сјајот,Виолетова буци сјајот,Fuchsia буци сјајот, Розова буци сјај.Премиум Смола Сјај : Направен од не токсични материјали со голема пигменти.Малку оди долг пат и искра се прекрасни. 100% безбедност и нетоксичен.Секоја боја е толку жив и има различни големини на сјај.Мулти-Цел Занает Сјај : Донесе искра и сјај на било кој проект,како правење смола накит, епоксидни гимнастик, лигите, колажи, разгледници, нокти, scrapbooking, честитки картички, празник украси, прилагодена облека, училишни проекти, погоден за фестивалот, танцување украси и повеќе.Спакуван Добро : 12 тегли, 15g/тегла, вкупно 180g.Пакувањето се чуваат сите контејнери тесна и не еден јазик може да се истури.Гаранција за квалитет : Ако смола сјајот добива оштетени и протекоа, ве молиме контактирајте со нас и ќе ви испрати замена или враќање на средствата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите