.

.

Xtra Искра Сјајот Гел 10 Бои Rotomac Искра GelPens од Rotomac (Пакување од Пет, односно 50Pens)

Xtra Искра Сјајот Гел 10 Бои Rotomac Искра GelPens од Rotomac (Пакување од Пет, односно 50Pens)

мислење на клиентот:

DEN 1900.80
Достапност
Во достапна форма

50 Сјајот Гел Пенкало.Остварување на вашите задачи листови и проект-датотеки шарен и привлечен може да се добие дополнителни знаци.Користете го овој пакет на 5 X10 сјајот пенкала од Rotomac и да се направи вашиот проект извештаи оживее со бои.Различни бои на сјајот гел пенкала може да се користи за да се потенцира, да се нагласи и пишување наслови на вашиот проект работа.Во споредба со стандардната црна и сина боја на мастило, овие сјајот пенкала направи вашите проекти погледнете повеќе згреши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите