.

.

Игра-Doh Забава Када Playset, Одлично Прво Плеј-Doh Играчка за Деца на возраст од 3 Години и Нагоре со Складирање, 18 Алатки, 5 нетоксични Бои

Игра-Doh Забава Када Playset, Одлично Прво Плеј-Doh Играчка за Деца на возраст од 3 Години и Нагоре со Складирање,

мислење на клиентот:

DEN 1099.20
Достапност
Во достапна форма

Игра-Doh игра ви овозможува деца да капакот надвор нивните имагинации и истражуваат својата креативност.Може да пакети и основна алатка поставува им понуди на сите видови на отворени игра.Игра поставува доаѓаат во многу различни теми и нудат многу креативна улога игра.Стил : Забава Када.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите