.

.

NDISTIN Мода Торба за Жените, Голем Капацитет Гласник Торба Crossbody Торба Патување Отворено Чанта

NDISTIN Мода Торба за Жените, Голем Капацитет Гласник Торба Crossbody Торба Патување Отворено Чанта

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МАТЕРИЈАЛ - Висок квалитет 300 D полиестер ткаенини.Меки и цврсти.ГОЛЕМИНА - 6.7"L x 9"H x 2.3"W ; (23*17*6 см), Голем капацитет, може да носителот лаптоп, мал шише за вода, козметички комплет и така натаму.Идеален за секојдневна употреба.МУЛТИ ЏЕБОВИ - 1* Патент во задниот џеб за монети, промени, картички, телефонот...1* Мали џеб простор во внатрешноста за клучеви, пари, паричник...Прилагодливи рамо, рака, погодно донесување.УНИКАТЕН PRINT - голем избор на уникатни модни бои и дезени се достапни, животно, галакси, пет, цветни, цртан филм, череп, гроздобер, погоден за секоја прилика.Напредни Термички трансфер на технологија, вети дека нема да избледи.ПРИЛИКИ - Тоа е многу елегантен и уникатен за многу прилика како партија, центар, ресторан, патување, пешачење, училиште, канцеларија и слично.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.NDISTIN 100% сосема нов Користејќи Високо квалитетни материјали и напредна технологија на печатење, ветувањето не исчезнат Ние, исто така може да го направи прилагодено дизајн и трговија на големо!Сите производи (облека дома градина чевли кеси) може да го направите сопствен дизајн, добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ви благодарам многу за купување од нас, вашата поддршка ќе биде нашата најголема моќ.Се надевам дека може да им даде на сите клиенти 100% задоволство.Било prblem ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас, ние секогаш ќе биде тука за вас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите