.

.

Клеча Barbell Слободни Клупата Притиснете Стои Дом Салата Клеча Рек Фитнес Сијамски Прилагодливи Клупата Притиснете Barbell Рек Еколошки Barbell Рек Мажите е Мултифункцион?

Клеча Barbell Слободни Клупата Притиснете Стои Дом Салата Клеча Рек Фитнес Сијамски Прилагодливи Клупата Притиснете

мислење на клиентот:

DEN 18409.68
Достапност
Во достапна форма

【Забава и Фитнес】 Клеча решетката може да се направи што повеќе удобен и ефикасен фитнес, обликување;. 【Цврсти и издржливи】 Удобно пена клеча рек, не е лесно да се деформира, цврсти и издржливи;. 【Материјали кои се користат】 сквотот решетката е направен од високо-квалитет на метал, со јасна текстура и таписерии изработка, задржувајќи го оригиналниот шарм и темперамент. 【Со полно Тело, Вежби】 Клеча рек протега вашите стомачни мускули и навистина се прилагодува грбот и половината мускулите, така што ќе можат да го остварат вашите стомачни мускули, obliques, градите, рамената, грбот, biceps, и triceps Мускулите, задникот;. 【Квалитетна Услуга】 Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да помогнеме. ?Сплит тип клеча багажник, клеча пракса влез опрема, флексибилни приспособување на висина на дршката, повеќе практични и поудобно.?Име : Клеча рек?Употреба : фитнес?Боја : жолта;?Една големина : 119 * 56 * 160cm?Тежина : 14kg?Носивоста : 200kg?Спортски ефект : стомакот, тенка половината, задникот?Свитлива : не?Применливи луѓе : сите?Потсетник??Ние само го продаде клеча полици, не други производи.?Поради различни снимање алатки, бојата може да биде мала грешка, а не квалитет проблем!?Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.?Ако не ви се допаѓа овој стил, можете да најдете други стилови во продавница?Ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте со нас.Mail Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите