.

.

Aqur2020 Платно Mural, Colorfast Трајни Потрошни Убава 3 Дел Ѕид Декорација, 8.3 x 11,8 во Ѕид Позадина Спална соба за Дневна Соба Детска Соба

Aqur2020 Платно Mural, Colorfast Трајни Потрошни Убава 3 Дел Ѕид Декорација, 8.3 x 11,8 во Ѕид Позадина Спална

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Таа има фина текстура и висока затегнувачка цврстина, водоотпорен и за долготрајна употреба.Направени од високо квалитетен водоотпорен и боја-задржување на платно, совршена за домашни ѕид декорација.Исклучителна платно сликарство прави вашата соба поубаво, совршено се вклопува со домашна стил.Совршен за на ѕид позадина, свадба декорација, ресторан, кујна, хотел, во болница, бар, итн.Погоден за виси на ѕидот на дневна соба, спална соба, детска соба и да било друго место.Функција : 1. Исклучителна платно сликарство прави вашата соба поубаво, совршено се вклопува со домашна стил.2. Направени од високо квалитетен водоотпорен и боја-задржување на платно, совршена за домашни ѕид декорација.3. Погоден за виси на ѕидот на дневна соба, спална соба, детска соба и да било друго место.4. Совршен за на ѕид позадина, свадба декорација, ресторан, кујна, хотел, во болница, бар, итн.5. Таа има фина текстура и висока затегнувачка цврстина, водоотпорен и за долготрајна употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Платно Painting Material : Canvas Product Големина : Прибл. 21 x 30 см / 8.3 x 11,8 in Weight : Прибл. 47g / 1.7 oz Package Листата : 3 x Платно Сликарство без Frame Notice : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите