.

.

Форум Новини Скок Гел-Неонски Розова

Форум Новини Скок Гел-Неонски Розова

мислење на клиентот:

DEN 214.80
Достапност
Во достапна форма

Совршен за прослави.Се комбинираат со други страни објекти со Форумот Новини за една ноќ за Да се сеќавам.Направени од страна на Форум Новини, лидер во костими и новина производи за повеќе од 30 години.Форум Новини скок гел-неонски розова.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите