.

.

Керол е Ќерка Marula Навивам Терапија Ширењето & Стил Лосион, 5 мл.

Керол е Ќерка Marula Навивам Терапија Ширењето & Стил Лосион, 5 мл.

мислење на клиентот:

DEN 197.76
Достапност
Во достапна форма

Воз Вашите Кадрици Да Спирала На Своето Место, Без Никаков Напор!.Без Сулфати, Без Parabens, Без Нафта, Без Минерални Масла, Без Вештачки Бои. 6 X Повеќе Податлив Кадрици.Двојно Дефиниција.Опис на производот Carols ќерка marula навивам Терапија ширењето s преполна со Marula—богат масло собрани за 12,000 години во Мадагаскар дека веднаш ги обновува и ги омекнува вашите кадрици.Конечно, што навистина може да се нека оди и нека кадрици проток.Плус, Нема Parabens, Без Нафта, Без Минерални Масла, Без Вештачки Бои.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите