.

.

Невестата Сина Чипка Жартиера Појас Во Собата,Булчински Свадба Жартиера Подарок - Нешто Сино

Невестата Сина Чипка Жартиера Појас Во Собата,Булчински Свадба Жартиера Подарок - Нешто Сино

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Чипка.Пакетот Вклучува - 1 Buc Сина Жартиера.Нешто Сино - Сина залага за чистота, љубов и верност на невестата.Една сина тон нежно се вклучени во оваа булчински жартиера.Совршено појавување на вашата свадба фустани.Поставен романтичен акцент за невестата и младоженецот.Elasticated да ги собере најмногу Одговара на бедрото обемот на приближно 13 - 25.2 инчи (33 cm - 64 cm).Материјал : Направен од многу мека бела чипка и нежна сина сатен бенд.Задоволни Guarantee - Ако сте во потрага за совршен подарок за невестата, ова невестата жартиера ќе биде вашиот најдобар избор.Ако не сте задоволни со купувањето, ние наплата секој денар во рок од 30 дена за еден не-прашања, побара.Невестите носат "Нешто Сино" на нивната свадба ден е на англиски традиционален обичај.На "Something Blue" се залага за чистота, љубов и верност на невестата Овој елегантен свадба жартиера претставува Сини како убава завршувањето на допир на вашата свадба облека СПЕЦИФИКАЦИЈА Пакетот Вклучува : 1 Buc Сина Жартиера Појас Материјал : Направен од многу мека бела чипка и нежна сина сатен бенд Удобен : Многу еластична и мека, одговара на нога совршено Не се Лизга : Ова жартиера е загарантирана да трае минатото на партијата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите