.

.

Колеџ Опфаќа Луизијана Државниот Универзитет Тигри Отворено Декоративни Перница Пар-(2) 16 x 16 Перници, Виолетова

Колеџ Опфаќа Луизијана Државниот Универзитет Тигри Отворено Декоративни Перница Пар-(2) 16 x 16 Перници, Виолетова

мислење на клиентот:

DEN 513.12
Достапност
Во достапна форма

100% Висок Откачи Полиестер.Увезени. 100 Percent висока откачи полиестер.Overstuffed со поли пополни за Дополнителна удобност.УВ-отпорни ткаенини за продолжен отворено Живот.Официјално лиценцирани NCAA перници.Полни и се заврши во САД.Колеџ Опфаќа сосема отворено декоративни перница пар вклучува 2 - 16" X 16" перници.Нашата надворешна декоративни перници се изградени со висок откачи полиестер ткаенини за живописни бои кои ќе трепет во и надвор сонце.Piped рабовите навистина се даде на перница убав акцент.Перници се печатени со истиот целиот логото шема за да одговара на Колеџ Опфаќа бренд перници и други парична казна отворено производи.Перници мерка 16" X 16" и се совршен додаток на било патио мебел или простор за живеење.Продавница перници надвор од директна сончева светлина за долговечност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите