.

.

Kpop Сакам Да Еден Exo Got7 Перница Симпатична Зајакнат Перница

Kpop Сакам Да Еден Exo Got7 Перница Симпатична Зајакнат Перница

мислење на клиентот:

DEN 1924.80
Достапност
Во достапна форма

Рака Мие Само.Kpop Фанови Перница.Должина : 15.7".Пакет Содржи : 1*Перница.Убав подарок за Kpop фанови,искажете ја вашата поддршка за Kpop.Answer : ___________________________ Note : 1. Објектите се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување.Се надевам дека ќе разбере. 2. Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. 3. Прирачник за мерење, им овозможува на 1-3cm грешка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите