.

.

Службен Дизни Замрзнати Руно Фрлиле Ќебе Принцеза Елса & Ана Сестри

Службен Дизни Замрзнати Руно Фрлиле Ќебе Принцеза Елса & Ана Сестри

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

100 % Полиестер Мека Руно.Прекрасна Дизајниран Фрли За Snuggling. 120 x 140 cm.Голем Роденден & Присутни Божиќ Идеја.Службен Дизни руно фрлиле ќебе.Совршено Мека Ќебе / Фрли за вашето дете да притискам до и да се задржи топло во текот на тие зиморничав ноќи.Сосема нов, висок квалитет.Розова боја со сини детали.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите